Šventėms ir pobūviams

Pokylių salė

Pirmame aukšte įsikūrusi šviesi ir jauki salė jūsų svarbiausioms ir įsimintiniausioms šventėms talpina iki 30-40 svečių. Salėje yra integruotas projektorius, plačiaekranis TV ir garso aparatūra, veikia kondicionierius, belaidis interneto ryšys, mini baras su kavos aparatu, stačiakampiai stalai. Iš salės yra tiesioginis šėjimas į provanso stiliaus terasą su vaizdu į gamtą. Teikiame maitinimo paslaugą jūsų šventėms, meniu aptariamas individualiai. Pasirūpiname salės dekoracijomis pagal jūsų poreikį!

Baseinas ir pirtis

Pagrindiniame pastate yra įkurtas baseinas ir rusiška pirtis. Jūsų poilsiui ir atokvėpiui po vandens ir pirties pramogų – staliukai su sėdimomis vietomis ir vaizdu į žaliuojančią gamtą. Pirtyje vienu metu gali kaitintis iki 8 asmenų, baseino gylis – 1.50 m.

_DSC0330

Miegamieji

Šviesus ir erdvus antras aukštas skirtas ramiam jūsų ir jūsų svečių miegui. Čia yra 7 kambariai su plokščiaekraniais TV: vienas dvivietis, du triviečiai, du keturviečiai ir du aštuonviečiai kambariai, bendri dušai ir wc, veikiantis bevielis interento ryšys.